wtorek, 8 marca 2016

Literatura wyjątkowa - czyli top 5 książek na dzień kobiet

Oto 5 najlepszych książek na dzień kobiet:

1.Katarzyna Węglarczyk, Urszula Mela - Bóg dał mi kopa w górę.
Opowiada o tym co spotkało jej rodzinę. O śmierci młodszego syna, ostrych zakrętach w małżeństwie i odkrytej po latach wierzę. O byciu matką do bani o ryzyku które warto podjąć i o momentach przełomowych dzięki którym nauczyła się żyć pełnią życia.

 2.Anna Ficner-Ogonowska - Czas Pokaże
W tej histori nic nie jest takie jakie się by wydawało na pierwszy rzut oka. Życie pokazuje ze prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy julka znajdzie w sobie dość siły i odwagi by podążyć za głosem serca ? Jakich wyborów dokona? Czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku ukochanego ? Czas pokaże. ..

3.Kinga Facon - Samulka 
Do samulek przeprowadza się Ewa - trzydziestolatka skłonna do autoironii i do łez, która w gorszych chwilach szuka pocieszenia w kawoterapii, ciastkoterapii, floroterapii i spacerach z psem. A gdy to niedziala rozmawia w przykoscielnej kawiarence Pod Aniołami.  

 4. Joanna Glogaz - Slow fashion. Modowa rewolucja.
Kupuj mniej wygladaj lepiej - to marzenia każdej kobiety. Autorka pokazuje jak je zrealizować. Wielbicielka mody zagubiona w stosach ubrań z kolejnych wyprzedaży, na które wydała dużo więcej niż powinna, powidziala dość. Zafundowala sobie modowy detoks, uporzadkowała zawartość szaf i zrozumiała ze wcale nie potrzebuje małej czarnej i trencha z listy must have - dużo lepiej jej w granatowym, a trench zamieniła na rasową ramoneskę.

 5. Katarzyna Michalak - Spełnienia marzeń
Osiemnastoletnia Klaudia rozpoczyna Nowe życie w małym niewyremontowanym domku na warszawskiej Białołęce. Nie ma grosza przy duszy, za to wielkie marzenia i jeszcze większe sekrety. Choć jest młoda, już wiele w życiu wyciepiala. ... Dziewczyna jednak ma nadzieję ze uda jej się uciec przed demonami z przeszłości, samodzielnie stanąć na nogi i odnaleźć spokój.


A teraz wszystkim kobieta i tym starszym i młodszym chce złożyć serdeczne życzenia z okazji waszego święta. 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.